Predstavujeme nového partnera AutoObuv.sk

/, partneri/Predstavujeme nového partnera AutoObuv.sk

Predstavujeme nového partnera AutoObuv.sk

Vážení členovia, partneri a priaznivci Audi Club International Slovensko,

dovoľujeme si predstaviť vám nového klubového partnera zameraného na predaj pneumatík na úspešnom a viackrát ocenenom portáli AutoObuv.sk  .

Eshop AutoObuv.sk vznikol v roku 2009. Je zameraný na predaj produktov v kategórii pneumatiky a disky pre osobné automobily, SUV a dodávky.

Excelentným servisom a skúsenosťami v oblasti pneumatík sme rástli rýchlo, zákazníci si nás posúvali a v roku 2013 sme zmenili právnu formu na AutoObuv, s.r.o., ktorá funguje dodnes, je napojená priamo na výrobcov, najväčších dodávateľov v Európe a je partnerom siete Vianor. V roku 2017 sme získali prestížny certifikát od Heuréky, Shop Roku Finalista, o ktorom hlasovali zákazníci z celého Slovenska a následne s vyhlásením výsledkov pneumatikami potešili nášho zákazníka číslo 5000.

Sme eshop, ktorý si drží celoročne 100%-tné hodnotenia a čo nás mimoriadne teší, až 78% zákazníkov sú stáli, vracajúci sa, ktorí naše služby doporučujú ďalej. V roku 2019 sme získali ďalší certifikát Shop Roku za druhé miesto v kategórii Cena kvality.

Pre členov klubu vieme poskytnúť zvýhodnenú cenu, poradenstvo a 100%-tný servis. Pokiaľ niečo v ponuke nenájdete, vypracujeme Vám individuálnu ponuku. Neváhajte nás kontaktovať mailom.

Pozor! Pri zadávaní objednávky uveďte, či ste členom ACIS a preukážte sa klubovým číslom. Výšku zľavy si dohodnite vopred. ACIS ponúka partnerom priestor prezentovať a ponúkať svoje služby. ACIS nezodpovedá za kúpno-predajný proces. V prípade nespokojnosti s postupom partnerov nás kontaktujte na info@acislovensko.sk.

2020-03-03T07:08:44+00:00marec 3rd, 2020|Categories: novinky, partneri|