O klube

O klube2020-01-02T10:49:28+00:00

Audi Club International Slovensko

Prvé oficiálne zoskupenie fanúšikov Audi na Slovensku sa začalo formovať v roku 2008. So súhlasom Audi Slovensko bolo dňa 17. 6. 2008 na Ministerstve vnútra SR zaregistrované občianske združenie Audi-klub.sk, ktorého misiou je v spolupráci s importérom Audi vyvíjať aktivity smeru­júce k vybudovaniu a podpore komunity priaznivcov Audi na Slovensku. Počas piatich rokov koncepčnej práce sa klubu podarilo vytvoriť komunikačnú platformu, zorganizovať desiatky akcií a zaregistrovať viac ako 500 členov.

V roku 2010 začal Audi-klub.sk prístupové rozhovory s Audi Club International – materskou organizáciou siete oficiálnych klubov Audi. Po splnení prísnych štandardov sa 7. 2. 2013 Audi-klub.sk stal 7. oficiálnym klubom Audi na Svete. Za účasti importéra, zástupcov Audi AG, členov klubu a médií bol Audi-klub.sk prekrstený na Audi Club International Slovensko (o. z. Audi-klub.sk je i naďalej právnym zastúpením). Klub i naďalej poskytuje svojim členom portfólio výhod a každým rokom rekordne rastie v duchu klubového sloganu Enjoying Audi Together. V roku 2020 klub registruje 1000 členov. Ročný členský poplatok je 30 Eur.

Klubové komunikačné kanály

Nová stránka s presponzívnym dizajnom zautomatizovala proces registrácie a administrácie členstva a poskytuje okrem obľúbeného diskusného fóra aj služby inzercie. Novinky, články, zľavy a akcie – to všetko vám doručíme aj vo forme newslettera. Web ACI Slovensko je miesto, na ktorom nájdete všetko zo sveta Audi.
Obľúbené sociálne siete tvoria významnú časť komunikačných kanálov klubu. Okrem Fanpage nás nájdete aj v skupinách pre členov i nečlenov. Okrem Facebooku nás nájdete aj na Google+ a YouTube.
Trendový komunikačný nástroj pre operačné systémy iOS a Android je možné beztplatne stiahnuť z obchodov GooglePlay a AppStore. Všetky informácie vždy po ruke a najdôležitejšie správy zvýraznené push notifikáciou – to všetko ponúka mobilná aplikácia Audi Club International SK.
Klub zorganizoval vo svojej histórii už desiatky akcií a výjazdov na lokálnej, celoslovenskej ale i medzinárodnej úrovni. Naše podujatia majú zážitkový charakter a svojou rozmanitosťou a charakterom uspokoja široké spektrum fanúšikov Audi.

Poradenstvo a informácie

Novinky zo sveta Audi, konzultácie, návody, riešenie problémov, tipy a triky.

Všetky informácie na jednom mieste

Na facebooku spolu vytvárame databázu rád, návodov a odporúčaní.

Stretnutia a akcie

Organizujeme desiatky celoslovenských i lokálnych akcií ročne.

Lepšie raz zažiť ...

24h Le Mans, DTM, Alpine Run Revival, ART, Driving Skills, Tour de Neckarsulm…

Zľavy v sieti partnerov

Náhradné diely, servis, poistenie, kozmetika, alarmy, antiradar, LEDky, brzdy, fólie, odťahy.

Kvalita za výhodné ceny

Široké portfólio produktov a služieb i poradenstvo za zvýhodnené ceny.

E-shop a Audibazár

Klubové i oficiálne reklamné predmety ponúkame za zvýhodnené ceny v našom e-shope.

Kúpiť a predať

V bazáre Audi môžete nájsť či ponúknuť to čo potrebujete.

Staň sa členom 7. klubu Audi na Svete, zaregistruj sa teraz!

Zaregistruj sa
Zaregistruj sa