Facebook

Facebook2023-12-28T15:07:54+00:00

Audi Club International Slovensko so svojimi členmi i neregistrovanými fanúšikmi komunikuje aj prostredníctvom sociálnej siete Facebook, ktorá dáva členom a priaznivcom možnosť interaktivity. V rámci sprehľadnenia informácií sú na Facebooku dostupné viaceré skupiny a v budúcnosti nie je vylúčené ich rozšírenie na základe potrieb a spätnej väzby členov a fanúšikov. Klubové stránky a skupiny sleduje viac ako 25 000 fanúšikov áut.

Vzhľadom na neustále rastúci počet nových fanúšikov v otvorenej skupine a v skupine Audi Bazár boli vytvorené všeobecné podmienky prispievania v klubových komunikačných kanáloch, ktoré nájdete na stránke Podmienky prispievania (kliknite sem).

Oficiálne klubové novinky a správy. Pre vstup na stránku kliknite sem.
Skupina je určená všetkým fanúšikom. Vzhľadom na vysoký počet je obsah stránky administrovaný. Pre vstup na stránku kliknite sem.
Stránka skupina pre kúpu a predaj. Komerčné ponuky sú bez súhlasu klubu zakázané. Skupina je určená všetkým fanúšikom. Vzhľadom na vysoký počet je obsah stránky administrovaný. Pre vstup na stránku kliknite sem.
Oficiálna stránka importéra Audi Slovensko. Pre vstup na stránku kliknite sem.