Podmienky prispievania

//Podmienky prispievania
Podmienky prispievania2019-01-06T11:08:16+00:00

Vážení členovia a priaznivci Audi Club International Slovensko,

s dynamickým nárastom nových členov a priaznivcov sa rapídne zvýšil záujem o prispievanie na klubových stránkach na webe a najmä v sociálnej sieti Facebook. V záujme sprehľadnenia informácií vás prosíme o adresné publikovanie vašich príspevkov. Každý z nás tak bude vedieť ľahko nájsť požadované informácie.  Ďakujeme za pochopenie.

Podmienky používania stránok v sociálnej sieti Facebook boli vytvorené v záujme sprehľadnenia klubových komunikačných kanálov. Zároveň budú plniť dôležitú úlohu pri administrácii príspevkov, ktorých množstvo dynamicky rastie každým dňom. Podstatou dokumentu nie je vyvolať „právne“ analýzy čo môže a čo nemôže byť kde uverejnené.

Všeobecné podmienky týkajúce sa obsahu a spracovania osobných údajov nájdete tu.

Podmienky prispievania

1. Audi-klub.sk nezodpovedá za výroky a konanie účastníkov komunikácie na diskusnom fóre či v sociálnej sieti Facebook. Klub nezodpovedá za dôveryhodnosť inzerovaných produktov a služieb ako aj výroky jednotlivcov. Oficiálne stanovisko klubu je oprávnené poskytnúť len vedenie klubu ( info@acislovensko.sk).

2. Vzhľadom na veľký počet príspevkov a interné kapacity si klub vyhradzuje právo odstrániť príspevky, ktoré uzná za nevhodné z klubových kanálov bez udania dôvodu či kontaktovania autora príspevku. V prípade sťažností kontaktujte, prosím, info@acislovensko.sk

3. Audi-klub.sk si vyhradzuje právo podmienky flexibilne a na základe nových poznatkov meniť.

4. Rešpektujte prosím klubom poverených adminov, riadia sa centrálnymi pokynmi v záujme udržania prehľadnosti stránok.

5. Hlavným pilierom pozitívnej atmosféry v klube je ústretovosť, tolerancia názorov, ochota pomôcť. Príspevky obsahujúce vulgarizmy, invektíva, či bezvýsledné spory a hádky budú z klubových kanálov odstránené bez udania dôvodu. Užívateľom, ktorí budú tieto zásady porušovať môže byť prístup k prispievaniu zamedzený.

6. Audi-klub.sk je združenie priaznivcov značky Audi, a preto témy ktoré s touto značkou nesúvisia budú z kanálov odstránené (napr. politika, náboženstvo, rasovo orientované príspevky, poburujúce príspevky, príspevky podnecujúce nenávisť, atď.). Zverejnením príspevku v klubových komunikačných kanálov sa obsah stáva verejný a dostupný všetkým účastníkom.

7. Zo stránok budú vymazané aj hudobné videá, vtipné fotky i vtipy, ktoré priamo nesúvisia so značkou Audi. Klubové kanály na facebooku taktiež nie sú určené na zdieľanie fotografií a videí stiahnutých z internetu ani iných FB skupín a fanpage. Užívateľom, ktorí budú tieto zásady opakovane porušovať bude prístup k prispievaniu zamedzený.

8. Propagáciu nadácií, finančných zbierok a iných charitatívnych aktivít je potrebné najprv odobriť na info@acislovensko.sk. Audi Club International Slovensko si vyhradzuje právo pre výber projektov, ktoré v rámci svojich možností a komunikačných kanálov podporí.

9. Užívateľom, ktorí nie sú členmi Audi Club International Slovensko nie je dovolené organizovať akcie, aktivity či iné stretnutia prostredníctvom skupín ACIS na Facebooku. Členovia klubu tak môžu urobiť po odsúhlasení na info@acislovensko.sk (menšie lokálne akcie nie je potrebné ohlasovať).

10. Členov klubu, ktorí plánujú zorganizovať lokálny zraz prosíme, aby informácie o zraze nahlásili vopred (pred ich zverejnením) formou e-mailu na info@acislovensko.sk. Klubové aktivity sú koordinované tak, aby si časovo nekonkurovali. Zároveň, klub môže vašu lokálnu akciu podporiť, propagovať ju, či prispieť na ňu finančnou dotáciou.

11. Klubové kanály poskytujú možnosť inzercie pre fyzické osoby. Komerčné ponuky právnických osôb musia byť vopred odobrené klubom. Všetky neodsúhlasené aktivity budú z klubových kanálov vymazané. Informácie o možnostiach inzercie nájdete tu.

12. Užívatelia Facebooku, ktorých meno je priamou propagáciou inej webovej stránky či právnickej skupiny budú zo skupín sociálnej siete i webovej stránky vymazaní.

13. Príspevky, ktoré propagujú produkty a služby (i nepriamo) bez predošlého súhlasu klubu, budú z komunikačných kanálov vymazané.

Prehľadnosť informácií

Pre riešenie technických otázok a problémov sú k dispozícii otvorená i uzavretá členská skupina.

Pre účely inzercie sme na klubovej stránke zriadili špeciálnu sekciu práve pre tento účel. Na rozdiel od Facebooku vieme na stránke zabezpečiť, aby inzeráty spĺňali základné obsahové požiadavky. Preto vás prosíme, aby ste inzertné ponuky adresovali priamo do nášho “bazáru”.
Facebook je sociálna sieť, kde môžeme interaktívne diskutovať, zdieľať fotky (týkajúce sa Audi), videá, novinky i zaujímavosti. Umiestnenie technických otázok na fórum a inzertných ponúk nám vytvorí viac priestoru.
Zaujímavá téma, ktorú však pri počte užívateľov a množstva inzerátov na Facebooku nemôžeme udržať. Ak by každý z nás pridal na Facebook pri hľadaní auta 5 inzerátov, skupina by sa stala bezpredmetnou. Preto sme pre túto tému vytvorili na našom diskusnom fóre separátnu sekciu.
Informácie o dianí v klube i vo svete Audi nájdete určite na našom webe, Facebook fanpage i v mobilnej aplikácii. Prostredníctvom nej vás dokonca môžeme na dôležité informácie upozorniť push notifikáciou.