Kalendár

Kalendár2020-03-04T19:15:10+00:00

Kalendár 2020

Kalendár podujatí je zostavovaný vždy začiatkom roka vytýčením predbežných termínov hlavných akcií. Tie sú potvrdzované postupne podľa aktuálnych organizačných možností, najneskôr však 4 týždne pred podujatím. Informácie o prihlasovaní, registrácii, podmienkach a možnostiach účasti sú oznámené vopred (formou e-mailu alebo iným komunikačným nástrojom).

Do kalendára na stránke plánujeme zaradiť aj lokálne akcie. Pri plánovaní lokálnych akcií, prosím, informujte klubového administrátora formou e-mailu na zrazy@acislovensko.sk (program, miesto, dátum). Lokálne akcie môže klub podporiť aj finančne.

Fotografie a videá z akcií nájdete v sekcii GALÉRIA. 

Akutálne akcie

16. Oficiálny zraz: 14. – 16. júna v Jasnej

Vážení členovia Audi Club International Slovensko,

dovoľujeme si pozvať vás na 16. Oficiálny zraz, ktorý sa uskutoční 14. – 16. júna v hoteli FIS na Štrbskom plese. Po 6 rokoch máme možnosť vrátiť sa pod a na Solisko a vychutnať si víkend plný relaxu a zábavy.

(viac…)

máj 3rd, 2024|Categories: novinky, podujatia|

Pripravujeme Vianočné večierky pre členov Audi Clubu

Aj tento rok pre členov Audi Club Internaitonal Slovensko pripravujeme Vianočné večierky na západe, východe i v strede Slovenska. Zatiaľ čo na západe sú termín a miesto vybrané, východ a stred hľadá optimálny termín cez prieskumy. Prosím všetkých potenciálnych záujemcov, aby vyjadrili svoje preferencie vyplnením krátkeho formulára.  (viac…)

október 18th, 2023|Categories: novinky, podujatia|

Tradičné akcie

Oficiálne zrazy klubu majú okrem atraktívneho programu aj administratívno-formálny aspekt. Valné zhromaždenie občianskeho združenia Audi-klub.sk na týchto akciách každý rok rekapituluje výsledky uplynulého obdobia a plánuje budúce aktivity. Oficiálne zrazy sú plánované na september.
Návšteva Neckarsulmu a Ingolstadtu sa stala tradičným klubovým výjazdom. Účastníci navštívia výrobu a fórum v Neckarsulme , Museum Mobile a fórum v Ingolstadte a sídlo MTM vo Wettstetten. V roku 2015 (október) bude akcia rozšírená o návštevu finále seriálu DTM v Hockenheime. Akcie sa zatiaľ konali na jeseň.
ART je jednou z najpopulárnejších klubových akcií. V jednodňovom preteku absolvujú posádky so slepou mapou a itinerárom trasu plnú rôznych zaujímavých úloh. Podujatie sa koná vždy na inom mieste a v prostredí krásnej slovenskej prírody. Akcia vyvrcholí spoločnou párty. Akcia sa koná väčšinou na jar.
lpine Run Revival zaujme v histórii klubových akcií jedinečné miesto. Vzdanie pocty 100. výročiu víťazstva Augusta Horcha v kultových pretekoch Alpine Run absolvovaním originálnej trate sa jednoducho zopakovať nedá. 8 dňový, viac ako 3000 km dlhý trip cez 5 krajín a desiat-ky alpských priesmykov ponúkol účastníkom monumentálne výhľady a adrenalínové zážitky. Vďaka účasti novinára a záznamovej technike sa podarilo tento výjazd zdokumentovať. Priestor mu bol venovaný aj v slovenskom Audi Magazíne. Touto akciou Audi Club International Slo-vensko dal jasne najavo svoju inklináciu k histórii značky a potvrdil, že je schopný zorganizovať veľkolepé podujatia medzinárodného charakteru. Keďže sa akcia stretla s vlnou priaznivej spätnej väzby, je možné, že Alpine Run sa v skrátanej verzii bude konať aj v dohľadnej dobe.
Stabilné podujatie klubového kalendára sa konalo v odloženom termíne, no opäť splnilo svoj účel a vyškolilo viac ako dvadsiatku posádok. Skúsení inštruktori (ako vždy) zaujali vtipným podaním výkladu a veľkým spestrením bola aj tzv. Michelin Challenge, ktorá odmenila najzručnejších jazdcov. Akcia sa zvyčajne koná na jeseň.
Avizovaná novinka v klubovom kalendári splnila svoje očakávania. Seriál DTM patrí medzi európsku špičku a to aj úrovňou sprievodných podujatí. Fascinujúce výkony ale aj návštevy boxov patria určite medzi silné motoristické zážitky. Výzvou pre rok 2015 sú preteky DTM na území Nemecka, kde sú všetky podujatia seriálu veľkou oslavou a lokálnym sviatkom.
Členovia klubu majú radi adrenalín a rýchlu jazdu. Karting day ponúka pretekaniachtivým členom možnosť súťaženia a rýchlej jazdy v bezpečnom prostredí motokároyćh arén. V roku 2015 sa konala akcia 24h Le Mans Karting, ktorá v termíne konania legendárnych pretekov ponúkla členom a partnerom klubu možnosť zasúťažiť si v podobnom duchu. Akcia sa pre veľký úspech bude opakovať každoročne.
Zimný zraz je prvou akciou v novom roku, a koná sa v krásnej prírode. Členovia majú možnosť výborne sa odreagovať v priateľskej atmosfére (wellness) a, pri priazni počasia vyskúšať jazdu na saniach či snežnom skútri. Akcia má “teambuildingový” charakter a je skvelým štartom novej klubovej sezóny.
Párty plná zábavy, slnka, vody, relaxu a oddychu sa premíerovo konala na východe Slovenska. Prekvapujúco sa akcie zúčastnilo hneď niekoľko posádok z ďalekého západu. Atrakcie a rušný život vyhľadávaného letivoska dopriali členom klubu a ich spoločnosti pravý letný úlet. Akciu spestrila výhliadková plavba loďou, volejbalový zápas i famózne pripravené pečené prasa. Summer party nesmie v kalendári chýbať.

Staň sa členom 7. klubu Audi na Svete, zaregistruj sa teraz!

Zaregistruj sa
Zaregistruj sa