TSS Group

TSS Group2020-09-01T14:27:15+00:00

Autoalarmy, čierne skrinky

Spoločnosť TSS Group a.s. ponúka členom Audi Clubu zľavy na vybrané produkty:

Zľavu vo výske 10% v oblasti zabezpečenia vozidiel Pandora/zabezpečenie vozidiel KEETEC, bližšie informácie nájdete na webovej stránke www.pandora-alarm.sk / www.keetec.sk.

Vyberte si z produktov na vyššie uvedených stránkach, alebo sa poraďte s odborními (tel.: +421 915 831 762,       e-mail:  kulha@tssgroup.sk / info@pandora-alarm.sk ).

Zľavu vo výške 10% na nákup čiernych skriniek NEOLINE na webovej stránke www.neoline.sk.

Vyberte si z produktov na vyššie uvedených stránkach, alebo sa poraďte s odborními (tel.: +421 915 831 762, e-mail:  kulha@tssgroup.sk ).

Pozor! Pri zadávaní objednávky alebo pri vytvorení nezáväznej cenovej ponuky uveďte , či ste členom ACIS a preukážte sa klubovým číslom alebo do poznámky napíšte: AudiClub. Výšku zľavy si dohodnite vopred. ACIS ponúka partnerom priestor prezentovať a ponúkať svoje služby. ACIS nezodpovedá za kúpno-predajný proces. V prípade nespokojnosti s postupom partnerov nás kontaktujte na info@acislovensko.sk.

Kontakt

TSS Group, a.s.

Tel. č.: 0915 831 762
E-mail: kulha@tssgroup.sk

Web: www.tssgroup.sk

Informácie o produktoch

Pandora

Značka Pandora je exkluzívnou značkou  zabezpečovacích systémov kompletne vyrábaných a vyvíjaných v Ruskej federácii. Výrobný závod disponuje vlastním R&D oddelením s 15 ročnými skúsenosťami vo vývoji autoalarmov a aktuálne zamestnáva viac ako 650 zamestnancov. V spolupráci so  TSS GROUP a.s. tak boli pre Európsky trh pod značkou Pandora vyvinuté unikátne systémy, ktoré spĺňajú všetky atribúty najvyššej kvality a použitia v najmodernejších vozidlách čím dokážu zaujať a uspokojiť aj tých  najnáročnejších zákazníkov. Vďaka týmto skutočnostiam, dnes  naša spoločnosť pod značkou Pandora môžeme predstaviť celú škálu produktov určených pre zabezpečenie a telemetriu vozidiel.

Viac info: https://www.pandora-alarm.sk/

Keetec

Značka KEETEC je neoddeliteľnou súčasťou slovenského trhu s automobilovým zabezpečením a doplnkami už od roku 2009. Počas svojej viac než 10 rokov trvajúcej histórie sa značka úspešne presadila v tvrdej konkurencii a stala sa synonymom kvality. Produkty KEETEC sú prvou voľbou každého, kto hľadá spoľahlivosť a komfort používania v atraktívnom balení. Bezpečnosť každého z našich produktov je overená časom a tisíckami spokojných zákazníkov, ktorí môžu pokojne spávať, vďaka dodatočnej ochrane produktov KEETEC.

Viac info: https://keetec.sk/

Neoline

Preplnené cesty, bezohľadní vodiči a neustávajúce krádeže áut, tak znie základný zoznam nástrah, ktoré na vás číhajú každý deň. Motorista súčasnosti musí byť pripravený naozaj na všetko a výnimkou bohužiaľ nie je ani prípadná potreba nepriestrelného dôkazu o vašej nevine. Produkty spoločnosti Neoline vám ponúkajú najkvalitnejšie záznamy vďaka špičkovým optickým komponentom, dômyselné rozhranie pre jednoduchú obsluhu a množstvo pokročilých funkcií pre ochranu vášho štvorkolesového majetku.

Viac info: https://neoline.sk/