AutoObuv.sk

AutoObuv.sk2022-05-17T18:08:30+00:00

Pneumatiky

Eshop AutoObuv.sk vznikol v roku 2009. Je zameraný na predaj produktov v kategórii pneumatiky a disky pre osobné automobily, SUV a dodávky.

Excelentným servisom a skúsenosťami v oblasti pneumatík sme rástli rýchlo, zákazníci si nás posúvali a v roku 2013 sme zmenili právnu formu na AutoObuv, s.r.o., ktorá funguje dodnes, je napojená priamo na výrobcov, najväčších dodávateľov v Európe a je partnerom siete Vianor. V roku 2017 sme získali prestížny certifikát od Heuréky, Shop Roku Finalista, o ktorom hlasovali zákazníci z celého Slovenska a následne s vyhlásením výsledkov pneumatikami potešili nášho zákazníka číslo 5000.

Sme eshop, ktorý si drží celoročne 100%-tné hodnotenia a čo nás mimoriadne teší, až 78% zákazníkov sú stáli, vracajúci sa, ktorí naše služby doporučujú ďalej. V roku 2019 sme získali ďalší certifikát Shop Roku za druhé miesto v kategórii Cena kvality.

Pre členov klubu vieme poskytnúť zvýhodnenú cenu, poradenstvo a 100%-tný servis. Zvýhodnenú cenu na pneumatiky je možné uplatniť len cez zľavový kód zadaný v procese objednávky. Objednávky, pri ktorých nie je použitý zľavový kód s číslom klubovej karty v poznámke, alebo cena nebola dohodnutá vopred emailom, budú vybavované za bežnú cenu, alebo zrušené.

Kód je vždy aktuálny v skupine na Facebooku alebo si ho môžte vyžiadať emailom. Rovnako je možné dohodnúť cenu pred objednávkou emailom, nie po objednávke.

Do poznámky v poslednom kroku objednávky uvádzajte číslo klubovej karty, nie zľavový kód.

Pozor! Pri zadávaní objednávky uveďte, či ste členom ACIS a preukážte sa klubovým číslom. Cenu si dohodnite vopred. ACIS ponúka partnerom priestor prezentovať a ponúkať svoje služby. ACIS nezodpovedá za kúpno-predajný proces. V prípade nespokojnosti s postupom partnerov nás kontaktujte na info@acislovensko.sk.

Kontakt

AutoObuv.sk

Tel. č.: 0918 227 808
E-mail: info@autoobuv.sk

Web: www.autoobuv.sk

Facebook: gumypneumatiky >>