Rok 2022 v znamení návratu k normálu

//Rok 2022 v znamení návratu k normálu

Rok 2022 v znamení návratu k normálu

Vážení členovia, partneri a priaznivci Audi Club International Slovensko, 

máme za sebou v poradí už 2. rok, ktorý nebol ideálny pre organizáciu klubových aktivít. Napriek všetkému sa nám podarilo stretnúť sa na 13. Oficiálnom zraze v krásnej Jánskej doline, Summer party v Zakopanom a na väčšej svadobnej kolóne pri Bratislave. Rok sme ukončili s počtom 682 členov, čo síce znamená menší pokles, zároveň sme však zaznemanali zlepšenie v oblasti predlžovania členstva, čomu sa veľmi tešíme. 

V roku 2021 klub podporili partneri Audi Slovensko, M&M AutoTechnik, DPF PRO, JK-DIAG, SERVIS LL, autoobuv.sk, Motorr Diag, NRF, Autonovo Banská Bystrica a Audi Centrum Bratislava. Všetkým partnerom úprimne ďakujeme za podporu a tešíme sa na spoluprácu v roku 2022. 

V neposlednom rade ďakujeme všetkým členom našej Audi rodiny za to, že sme túto neprajnú dobu spoločne prežili v dobrej nálade. Špeciálne poďakovanie za každodennú amidnistrátorskú prácu posielame Edovi.

Nový rok je vždy skvelou príležitosťou pre nové výzvy, projekty, nápady a aktivity. Aj keď ani po 2 rokoch skúseností s pandémiou nemôžeme povedať, že budeme jej priebeh a s ňou súvisiace opatrenia dokonale predpovedať, naše know-how týkajúce sa plánovania a realizácie aktivít je lepšie. 

 

Kalendár akcií

Predbežne by sme chceli avizovať tradičné akcie ako Zimný zraz (druhá polovica februára), ART (prelom apríla a mája), Oficiálny zraz (druhá polovica júna), Summer Party v Zakopanom (august/september), Motokárové Grand Prix (október) a Tour de Neckarsulm (prelom novembra a decembra). Temíny sa budeme snažiť ohlasovať postupne aj podľa vývoja situácie. 

“Diery” v klubovom kalendári po menšej pauze vyplnia lokálne stretnutia Audi & Coffee. Tie nebudú termínovo a časovo obmedzené, mali by sa však konať mimo dátumov oficiálnych akcií. Novinkou bude možnosť preplatenia účtu za kávu alebo aktivitu do výšky 20 Eur pri počte nad 10 áut. Podmienkou bude zaslanie účtovného dokladu a spoločnej fotky. V prípade záujmu o organizáciu väčšieho lokálneho podujatia môže klub túto akciu podporiť aj vyšším príspevkom. 

Novomanželov a svadobné kolóny radi potešíme malým darčekom i stuhami s logom Audi pre účastníkov kolóny. Termín svadby a záujem o stuhy je potrebné nahlásiť minimálne 2 týždne vopred zaslaním e-mailu na info@acislovensko.sk . Tento termín môžu ohlásiť buď mladomanželia, alebo aj členovia/kamaráti, ktorí by chceli novomanželov prekvapiť. 

V rámci sociálnych sietí budeme v roku 2022 odmeňovať členov zdieľajúcich a “lajkujúcich” klubové príspevky, a to na mesačnej báze. Víťazovi pošleme balík reklamných predmetov. Zdieľanie klubových príspevkov nám pomáha prilákať do klubu ďalších skvelých ľudí. 

 

MySmeAudiClub 2022

Pre členov, ktorí radi fotografujú a pýšia sa svojimi Audinkami, sme pripravili reprízu úspešnej aktivity MySmeAudiClub. Zašlite nám fotografiu vášho tátoša na Vašom najobľúbenejšom mieste, alebo s krásnym pozadím (mesto, príroda, atď.) a my tie najlepšie fotky zverejníme v klubových kanáloch. Navyše každý týždeň odmeníme 3 autorov fotiek klubovým tričkom. V prípade, že sa nám podarí nazbierať dostatok pekných záberov, na záver roka pripravíme klubový kalendár. 

Zopár nápadov a prekvapení si pre túto chvíľu ešte ponecháme v utajení, keďže ich realizácia bude závisieť od vývoja situácie. 

Pre členov predĺžujúcich členstvo sme si tento rok, okrem 10 Eurového poukazu na klubovú kolekciu z nášho e-shopu, pripravili krásny a praktický zápisník s perom a logom klubu. 

Sortiment e-shopu sa bude v podhľadnej dobe opäť dopĺňať o nové produkty, a tak sa členovia majú na čo tešiť. 

 

2022 – návrat k normálu

Máme za sebou náročné 2 roky, ktoré zmenili alebo aspoň poznamenali životy viacerých z nás. Je tu však nový rok, sľubné vyhliadky a v Audi Clube urobíme všetko preto, aby sme sa čo najčastejšie stretli a vytvorili atmosféru ako na poslednom Oficiálnom zraze … tí, ktorí boli vedia, tí, ktorí neboli, môžu závidieť a nenechať si ujsť ten najbližší 🙂  Pripomenime len, že v nadupanom futbalovom derby vyhrali Východniari 🙂 

Ešte raz všetkým ďakujeme za podporu a priazeň a už teraz sa tešíme na stretnutie na niektorej z akcií.

Stanislav Mucha, prezident klubu

2022-01-04T15:58:16+00:00január 4th, 2022|Categories: novinky|