2% z našich daní pre náš klub

//2% z našich daní pre náš klub

2% z našich daní pre náš klub

Vážení členovia, priaznivci a partneri Audi Club International Slovensko,

v roku 2021 sa náš klub opäť zaregistroval do zoznamu prijímateľov 2% z daní právnických a fyzických osôb. Blíži sa obdobie podávania daňových priznaní a my vás chceme opätovne poprosiť o pomoc pri získavaní prostriedkov pre činnosť klubu týmto nenáročným spôsobom.

Stačí, ak poukážete 2% z vašich daní, alebo poprosíte ľudí vo svojom okolí, ktorí nemajú vybraný iný subjekt. Prostriedky vyzbierané z 2% budú použité na financovanie klubových akcií. 

Nový mechanizmus zároveň umožňuje poukázaním 2% klubu uhradiť ročný členský poplatok. Stačí, ak v tlačivách zaškrtnete súhlas so zaslaním vašich údajov klubu. Daňový úrad zašle na klubovú adresu v priebehu januára 2020 zoznam všetkých osôb (len mená, nie čísla), ktoré nám 2% poukážu. Na základe tohto zoznamu vám budeme môcť členské v klube predĺžiť a navyše vám pošleme malý darček.

Všetky informácie potrebné k poukázaniu 2% nájdete na klubovej webstránke >> 

Pre zvládnutie procesu poukázania dane odporúčame upovedomiť vašu ekonómku/personalistku/účtovníčku o tom, že chcete poukázať 2% Audi Clubu a poslať im iniciály uvedené na vyššie zmieňovanej stránke. Poukázanie 2% je pre nich rutinnou záležitosťou.

Údaje potrebné pre poukázanie:

IČO: 42101743,

PRÁVNA FORMA: Občianske združenie,

NÁZOV: Audi-klub.sk,

SÍDLO: Krompašská 2211/114, 040 11 Košice-Pereš

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať zaslaním e-mailu na adresu stanislav.mucha@acislovensko.sk

2021-01-21T14:49:35+00:00január 21st, 2021|Categories: novinky|