Oslavujeme 11. narodeniny

//Oslavujeme 11. narodeniny

Oslavujeme 11. narodeniny

Vážení členovia, partneri a priaznivci Audi Club International Slovensko,

náš klub dnes oficiálne oslavuje 11. rokov svojho pôsobenia. S veľkou radosťou zároveň zdieľam informáciu o prekročení rekordnej méty 820 členov.

Druhá polovica 11. roka sa niesla v mierne voľnejšom tempe. Po Jarnom zrazejubilejnom 10. ARTe sme spoločne pooslavovali v Bratislave a Košiciach.

Mňa osobne teší výborná atmosféra v klube a rastúci trend prílevu pozitívnych ľudí s krvnou skupinou Audi positive.

Podarilo sa nám stabilizovať administratívne procesy, čo sa prejavilo rýchlou distribúciou klubových kariet i objednávok z klubového e-shopu. Za ňu vďačíme každodennej práci mojej manželky Adel, ktorá sa stala hnacím motorom klubovej administratívy (po jej prevzatí od Tinky, ktorej už pracovné povinnosti neumožňovali venovať sa enornme rastúcemu počtu nových členov a objednávok).

Naše komunikačné kanály sa i naďalej tešia rastúcemu počtu fanúšikov a followerov.

Prípravy na 11. oficiálny zraz sú v plnom prúde. Jeho dejiskom bude hotel Bešeňová, v ktorom si užijeme relax spojený s príjemnou zábavou v termíne 6. – 8. september.

Dovoľte, aby som sa v tento narodeninový deň poďakoval všetkým členom a partnerom klubu za podporu, dôveru a spoluprácu. Špeciálne ďakujem všetkým, ktorí sa aktívne podieľajú na chode klubu (akcie, adminovanie, klubová administratíva).

Naše občianske združenie už 11. rok píše príbehy stoviek ľudí, ktorí sa vďaka klubu a spoločnej vášni pre značku Audi spoznávajú. Práve tieto príbehy robia náš klub jedinečným a ja nám všetkým želám, aby sme i naďalej udržali kurz, vďaka ktorému sa na spoločných akciách budeme stretávať ešte veľa rokov.

V mene celého tímu prajem všetko najlepšie Audi Club International Slovensko! Ďakujeme za všetky zdieľania narodeninového príspevku.

Stanislav Mucha (prezident klubu)

2019-06-18T07:05:42+00:00jún 18th, 2019|Categories: novinky|