Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Dusenie / uchlastávanie motora.. problém!

Dusenie / uchlastávanie motora.. problém! 7 mesiacmi 4 týždnami #1

chalani akosi ma uz nebaví riešiť znova a znova dusenie motora po zošliapnutí pedálu do 2400 otáčok .. chvílku ho podusí a potom ho vystrelí.. na volnobehu tiez ked pridam trochu sa spameta pridusí ho a potom pekne vybehnu otačky.. uz som to riesil .. robilo take trhanie/dusenie aj počas jazdy vyraznejsie.. vymenil sa konektor škrtiacej klapky a akysi zaoxidovany kabel a je to lepšie čo sa tyka toho výrazného cukania.. teraz to robí hlavne za studena ze ked ja nvm mas nohu dole z plynu a potom mu chces pridať tak ho zadusí a potom vystrelí a cítim pri jazde na akomkolvek prevodovom stupni take mierne chvenie auta akokeby.. ja uz nvm čo to moze byť... A6 C6 2,4i .. (boli menene sacie a výfukove ventily na jednom Včku.. a meriali sme aj hodnoty CO tak dáva na volnobehu 0,6 na jednej strane a 0,4 na druhej pričom by mali byť max do 0,2 .. a potom ked sa pridá a drzia sa otacky hadze uz hodnoty 0,1 na volnobehu .. znova das na volnobeh a zase hodnoty vyskocia... ) .. diagnostika ukazala slabe tlaky vo valcoch pred vymenou toho konektora škrt. klapky.. a potom to uz bolo v poriadku auto ide o čosi lepšie ale stale to nieje ono ani po oprave... nechápem už čo to može byť... dik za rady
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Re: Dusenie / uchlastávanie motora.. problém! 7 mesiacmi 4 týždnami #2

diagnostike nema ako ukazat slabe tlaky vo valcoch. a co lambda sonda?
  • bady555
  • bady555-ov Avatar
  • A6 2.7 TDI

Re: Dusenie / uchlastávanie motora.. problém! 7 mesiacmi 4 týždnami #3

lamnda je vraj v poriadku premerana osciloskopom .. obe lambdy pracuju
  • Strana:
  • 1
Zdielať túto tému na Facebooku