ART 2017: rekapitulácia

//ART 2017: rekapitulácia

Štart 8. ročníka obľúbenej klubovej akcie s názvom ART (Audiclub Rally Tour) bol 7. októbra vo Veľkom Mederi. Na trať vyrazilo 12 posádok, ktoré sa už po krátkej chvíli po 2. krát v histórii ARTu ocitli v Maďarsku. Orientačné schopnosti súťažiacich preverili najmä “kruháče” v meste Gyor. S nástrahami trate sa najlepšie vysporiadalo ostrieľané duo, Braňo s Lenkou, na delenom 2. mieste skončili hneď 3 posádky a po “rozstrele” sa z 2. miesta tešil Kenny so Števom, tretiu priečku získalo duo Pavúk a Ondro, zemiaková medaila skončila u Ondrášikovcov. Po vyhodnotení súťaže na klubákov čakalo pečené prasa a obľúbená tombola. Víťazom gratulujeme, ďakujeme všetkým za účasť a špeciálne klubové poďakovanie posielame realizačnému tímu v zložení Dávid, Naty, Oskar, Peťo a Bartkovci.

Ďakujeme aj partnerom akcie, ktorí pre víťazov a tombolu pripravili atraktívne ceny. Akciu podporili: Audi Slovensko, Chemical guys, Absolute Shiny Clean Detail Garage, členovia klubu Marián, Tibor a Martin.

2017-10-08T20:18:22+00:00október 8th, 2017|Categories: novinky|